Hayal Tadında | Rooms & Rates

Çoban Evi

Birgi'nin kalbindeki romantik çoban kulübeleri, en üst düzeyde glamping deneyimi ve doğayı lüks içinde yaşamak için gerçek bir fırsat sunuyor. Her Kulübenin kendi bahçesi ve özel mobilyalarla döşenmiş özel çardağı vardır. Hayal Tadında Shepherds Hut Retreat, Bozdağ-Birgi sınırlarında yer almaktadır. Shepherds Huts, İzmir'e arabayla bir saatlik mesafedeki Birgi'nin tamamını keşfetmek için harika bir başlangıç ​​noktasıdır.

Taş Ev

Hayal Tadında ... Birgi'de yeşilin tüm alana güç verdiği harika bir zeytin çiftliği. Aslında farklı açılardan muhteşem bir şehir ve dağ manzarasına sahip olan tepenin üzerinde yer almaktadır. Evimiz toplam 14.000 m2 olup, güvenlik kafesi ile ayrılmış ve mangal, tuğla fırın, şömine ve pişirilecek bol odun ve muhteşem manzaraya sahip muhteşem taş ev gibi dağ evi deneyiminin tüm ihtiyaçları ile inşa edilmiştir.

Kamp alanı

Özel etkinlikler, ruhsal eğitimler, yoga seansları ve eğitimleri ve kutlamalar için uygun muhteşem kamp alanıdır. Gerekli tüm kurulum yerinde bulunabilir.

Dome Evi

Biz sadece hayal ettik... Her detayın üzerinden günlerce geçtik. İçimize sinmeyen detayları defalarca değiştirmekten kaçınmadık. Hayal Tadında farkıyla, doğanın içinde, farklı ve lüks bir inziva deneyimini size sunacak olan Hayal ve Aşk Evimiz. 20 m2 yaşam alanı, kendine ait, muhteşem Küçük Menderes ovası manzaralı, 15 m2 verandası ve verandasınınönünde sonsuzluk hamak yatağı ile, inanılmaz bir glamping deneyimi yaşatacaktır.  

Oba Evi

2014 yılında UNESCO tarafından tarihi kültürel miras olarak seçilen Boz Üy, eski Türklerde Manas Destanından sonra tarihi öneme sahip bir yapıdır. Geçmişi 3000 yıl öncesine dayanan bu evlerde Eski Türk halki düğün yapmış, çocuklarını dünyaya getirmiş, yas tutmuş, kısacası acı tatlı bütün anlarını yaşamışlardır.

Boz üyler ve boz üyü oluşturan parçalar, halk düşünce ve geleneklerinin yansıması olmuştur. Bundan dolayıdır ki eski Türkler tarafından her bir parçaya kendine has bir mana ve bir isim verilmiştir. İçinde olduğunuzda bunları çok daha iyi göreceksiniz.

Şimdi, tüm orjinal yapısını korumuş halde ve Hayal Tadında ince dokunuşlarıyla, çiftliğimizde misafirlerini bekliyor.